Hlavní navigace

Jak se staví sen: Elegantní byt s Petrem Šiškou

[Tisková zpráva] Znají se prakticky celý život, žijí spolu rok, ale střídavě u rodičů jednoho i druhého; to není žádný život. Alespoň Viktor s Anetou to tak vidí. Proto skočili po nabídce společného hnízdečka, které má ale háček. Jde o starý kamenný dům s vrzajícími podlahami, velikou centrální místností a poničenými prověšenými stropy. Co je pod omítkami, se nedá ani odhadnout! A to je pravda! Ostatně na to dohlédnul patron tohoto dílu, moderátor pořadu Nic než pravda Petr Šiška.

Sdílet

Cílem přestavby, která připadla na osvědčenou dvojici Marta Eftimovská – Eduard Pázler, má být přeměna centrální místnosti na elegantní obývací, jídelní a společenský prostor plus pracovnu – oddělenou, ale unikátně propojenou s hlavním pokojem.

Aneta Pondělíčková (27 let), která studuje cestovní ruch, chce překvapit svého přítele Viktora Kryštofa (29 let), který je rovněž student. Překvapení spočívá v proměně centrálního pokoje a ložnice. Byt v kamenném domě, který ještě donedávna patřil Viktorovým rodičům, je ve stavu, který neodpovídá jejich věku a dnešním nárokům na bydlení. Oba protagonisté jsou studující na vysokých školách. Času ani financí se jim nedostává, a tak se rozhodli pro účast v našem pořadu.

Tentokrát před designéry stojí náročná proměna, a to hlavně na koordinaci stavebních prací. Nikdo totiž neví, jaké obtíže starý dům skrývá. Zároveň se jedná o výzvu a schopnost plynulého předělu mezi pracovnou a centrální místností, jejíž součástí pracovna bude. A tak se budou trhat podlahy a měnit za zateplené, kompletně rekonstruovat ložnice. Ale víte co? Na to je nejlepší se podívat. Sledujte pořad Jak se staví sen již tento čtvrtek ve 21.15 na Primě! Tentokrát s Petrem Šiškou!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).