Hlavní navigace

Jak se staví sen: Společné hnízdečko pro mladý pár

[Tisková zpráva] Mirek (24) a Petra (22) spolu slaví koncem listopadu 2. výročí společného vztahu. Před rokem Mirek koupil byt 2+kk v nově postaveném 20patrovém domě, aby si s Petrou začali konečně zařizovat společné hnízdečko. Petra už sama chtěla byt do Vánoc předělat, Mirek ji ale předběhl – požádal o pomoc pořad Jak se staví sen. Před designéry Ladislavem Rendlem a Kamilou Douděrovou stojí tedy další příjemný úkol.

Sdílet

Mirek pracuje jako prodavač v obchodě s luxusním zbožím v Pařížské ulici a při tom studuje dálkově Fakultu tělesné výchovy a sportu. Petra pracuje v rádiu jako zpravodajka/re­portérka z pražských ulic. Jsou to mladí, aktivní lidé. Tomu bude odpovídat i styl zvolený designéry. Čeká nás interiér určený pro mladý bezdětný pár, který bydlení pojímá jako „startovní byt“.

A co nás čeká? Výběr linky a její umístění v prostoru, výměna kuchyňské linky, samozřejmě obklady (mozaika), vytvoření kuchyňského ostrůvku či barového pultu a předsíň s dostatečným úložným prostorem. Pro designéry je to zajímavá výzva a jak se s ní poperou, uvidíte tuto neděli 7. prosince v 17:45 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).