Hlavní navigace

Jak se staví sen: Horolezecký pokoj pro dva kluky

[Tisková zpráva] Moderátor designové a stavební show Pavel Cejnar se tentokrát s Annou Lacovou a Janem Ranným pustí do kompletní rekonstrukce dětského pokoje dvou dospívajících kluků. Třináctiletý Tomáš a jedenáctiletý Martin moc touží po novém království, ve kterém budou mít každý své soukromí.

Sdílet

Čtyřčlenná rodina Pazourkových žije v domečku v Praze, blízko přírody a sportovního vyžití. Pokoj synů se zařizoval před osmi lety a od té doby v něm jen přibyla spousta věcí. Místnost však není nafukovací a kluci zoufale potřebují úložné prostory. Jak je vměstnat do jediného pokoje?

Dalším problémem je nedostatek soukromí. Postele jsou blízko u sebe a Martin i Tomáš touží po větší míře vlastního prostoru. Představují si nějakou roletku, která by oddělila jejich zóny. Bude se jim zamlouvat designéry vymyšlená horolezecká stěna?

Tomáš i Martin jsou vášniví sběratelé modelů autíček. Přáli by si mít své cenné exponáty vystavené za sklem, aby se na ně neprášilo. Designéři se rozhodnou podpořit jejich zálibu i originální dekorací na stěně.

Do proměny se tentokrát zapojí nejen rodiče, ale také speciální host pořadu – zpěvačka Šárka Vaňková.

Jak se vydaří proměna pokoje v klučičí ráj, mohou diváci sledovat již v pondělí 15. února od 21.20 na Primě!