Hlavní navigace

Jak se staví sen: Jak zachránit zříceninu kuchyně

[Tisková zpráva] Poslední díl šesté série nejpopulárnější show o bydlení a designu přináší opravdovou perličku! S Pavlem Cejnarem a designéry Kamilou Douděrovou a Ladislavem Rendlem mohou diváci sledovat přeměnu obýváku a kuchyně, která se manželům Strnadovým doslova ve vteřině proměnila v pouhé trosky.

Sdílet

Manželé Strnadovi žijí ve svém bytě již 8 let a za tu dobu už leccos opravili a vylepšili. Na jednu místnost se ale nedbalo tak dlouho, až se sama přihlásila o pozornost.

„Jednoho pozdního odpoledne jsme s manželem relaxovali v obýváku při kávě, když nás zničehonic probrala rána jak z děla. Šli jsme se podívat, co se stalo, a k našemu zděšení se celá kuchyňská linka samovolně vytrhla ze zdi a zřítila se k zemi. Zůstali jsme stát jak opaření…“ komentuje zlomovou událost paní Strnadová.

Z původní kuchyně se rozbilo vše – skříňky, nádobí i digestoř. Navíc se pádem poničila i podlaha, a tak se majitelé rozhodli, že o nápravu katastrofické situace požádají rovnou odborníky na svém místě. S novou kuchyní by si pak rovnou přáli proměnit i stávající obývák, který slouží jako multifunkční místnost a je s kuchyňskou zónou propojen.

Jak designéři zareagují na neobvyklou situaci?

Povstání kuchyně z trosek a proměnu obývacího pokoje diváci uvidí již v pondělí 8. března od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).