Hlavní navigace

Jak se staví sen: Klidné bydlení v přírodním stylu

[Tisková zpráva] Designérský tým Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter se v čele s Pavlem Cejnarem vypraví do pražských Letňan. Do parády si tentokrát vezmou obývák s kuchyňským koutem, který vlastní mladý pár spolu s chundelatým čtyřnohým miláčkem. Všichni mají stejné přání – zbavit byt hluku od podlahy a dodat mu moderní, ale útulný vzhled. Trefí se jim svým originálním nápadem designéři do noty?

Sdílet

Filip Topol a Ilona Talašová se před rokem nastěhovali do novostavby. Jaké ale bylo jejich překvapení, když zjistili, že na první pohled dokonalé bydlení má ve skutečnosti nejednu vadu!

„Kuchyňskou linku jsme chtěli vyměnit hned od začátku. O podlaze jsme začali uvažovat až po určité době. V zimě je totiž velmi chladná, a hlavně – téměř vůbec neizoluje hluk z baru pod námi,“ komentuje neuspokojivý stav nemovitosti pan Filip. Jak designéři rychle a účinně zajistí zvukovou izolaci?

Ani celkový dojem designérů z interiéru však není nejlepší. Vyjádří se, že jde o neorganizované skladiště. Chybí jim především tolik potřebné propojení různých užitných zón jednotícími prvky. Jaké originální řešení nakonec pomůže propojit celý byt?

Proměnu zaměřenou na odhlučnění a útulné bydlení v jemných odstínech uvidí diváci již v pondělí 31. května od 21.20 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).