Hlavní navigace

Jak se staví sen: Království pro maminku i dcerky

[Tisková zpráva] V dalším díle stavební a designové show Jak se staví sen diváci doprovodí designérský tým v čele s Pavlem Cejnarem za dvojnásobnou maminkou Ivetou Kolářovou do Brna. Iveta si přeje rekonstrukci své ložnice a pokojíku pro dvě malé dcerky. Ivetu samotnou navíc design také baví a má docela jasnou představu, jak by měly pokoje vypadat. Do jejího vkusu se tentokrát vynasnaží trefit designéři Nina Petrenková a David Machač. Jestli bude Iveta s výsledkem spokojená, uvidíte v pondělí 19. října ve 21.20 v pořadu Jak se staví sen na Primě!

Sdílet

Iveta Kolářová žije s dvěma dcerkami Karolínou a Veronikou v řadovém domku v Brně. Kvůli nevyhovující rodinné situaci se sem musela přestěhovat velmi narychlo. Navíc se musí vyrovnávat se složitými finančními podmínkami – je totiž bez práce. Také z toho důvodu doufá, že plánovaná rekonstrukce pokojů bude spíše než z nouze ctnost opravdu snem, který by v současné době nemohla sobě a svým holčičkám splnit.

Dcerky rostou jako z vody a stávající dětský pokojík se jim zdá čím dál těsnější. Proto se zde nabízí možnost přesunout jej tam, kde je nyní obývací pokoj. A aby toho neměli designéři málo, připojí se k rekonstrukci dětského pokoje také žádost o celkový redesign maminčiny ložnice. Celý tým tedy opět čeká hned dvojitý zázrak během pouhých tří dnů.

Designérům je od začátku jasné, že jde o velkou výzvu – obě místnosti jsou zcela nevhodně rozvržené, bez jakéhokoli konceptu a stylu. Pochopitelně je v nich nábytek různého charakteru. Navíc prostor působí poměrně neosobním a chladným dojmem. Také proto by si Iveta přála použít v dětském pokoji přírodní materiály a ložnici ladit do teplých a útulných barev.

Jak dopadne přeměna dětského pokoje pro dvě holčičky a ložnice pro jejich maminku, uvidíte již v pondělí 19. října od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).