Hlavní navigace

Jak se staví sen: Kuchyň snů k narozeninám

[Tisková zpráva] Tým splněných přání v čele s Pavlem Cejnarem a profesionálními designéry Kamilou Douděrovou a Ladislavem Rendlem se vydá do Prahy vytvořit jedinečný dárek pro paní Helenu Rathousovou. K jejím padesátým narozeninám jí totiž vlastní děti zařídily proměnu kuchyně a obýváku. Jak na takové překvapení maminka zareaguje?

Sdílet

Nápad s proměnou interiéru od profesionálů patří především do režie starší dcery Lindy. „Rodiče se k přestavbě chystají už dlouho. Několik let žijí na strženém linu, s dírami ve zdi a bez potřebného nábytku,“ komentují pak současný stav svorně oba sourozenci.

Rodina Rathousových žije velmi aktivně, a proto je potřeba vytvořit zejména funkční prostor, kde se více lidí může cítit pohodlně a příjemně. Jak si s takovým požadavkem designéři poradí, když mají k dispozici jen malý prostor k realizaci, poskytovaný klasickým panelákem?

Majitelé netouží po žádných přehnaných dekoracích. Jejich heslo je: „Vše čisté, jednoduché, pohodlné a funkční.“ Budou nakonec s proměnou spokojeni?

A podle čeho zvolit materiál pro podlahu, která musí zvládnout zvýšený provoz? Proměnu domova pro celou rodinu uvidíte již v sobotu 5. února od 18.00 hod. na Primě.