Hlavní navigace

Jak se staví sen: Ložnice místo přeplácaného skladiště

[Tisková zpráva] Svoji premiéru v nejpopulárnější televizní show o bydlení zažijí designéři Braňo Krummer a Pavel Sarnovský při proměně ložnice manželů Králíkových. Jaké nástrahy je čekají v domě, který si majitelé postavili svépomocí? A na co myslet při zařizování praktické, ale útulné ložnice?

Sdílet

Manželé Králíkovi si vysněný domek postavili sami dva ve volném čase za tři roky. Dodnes postupně dozařizují místnosti pro pohodlné bydlení své čtyřčlenné rodinky. Na řadě je ložnice, se kterou si však neví rady. Bude sázka na profesionály z Jak se staví sen správnou volbou? A ocení odborníci svépomocí postavený dům?

Stávající ložnice je zařízena velkým množstvím starého nefunkčního nábytku, který je navíc i poničený. Připomíná proto spíše přeplněné skladiště než relaxační zónu. Manželé mají dokonce problém dostat se přes všechny krámy do postele. Jak to okomentují odborníci na krásné bydlení? Podaří se jim vytvořit na malém půdorysu dostatek úložných prostor?

Pro zútulnění místnosti sáhnou designéři po moderní světelné LED technologii. Proč se tento druh osvětlení považuje za hit budoucnosti? A jak jej zakomponovat do interiéru?

Splnění dávného snu pracovitého páru ze Zásmuk sledujte již v sobotu 9. dubna od 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).