Hlavní navigace

Jak se staví sen: Ložnice, nebo ráj na zemi?

[Tisková zpráva] Vznik dalšího originálního interiéru pod taktovkou zkušených designérů Simony Fritz a Zdeňka Němce můžete sledovat tentokrát v bytě manželů Štraitových. Ti si nadělili proměnu ložnice k 10. výročí svatby.

Sdílet

Manželé Štraitovi mají před sebou velké jubileum a jako dárek si přejí zvelebit své hnízdečko lásky. I když je totiž jejich byt po rekonstrukci, chybí mu podstatná část – nábytek. Manželé se nedokážou rozhodnout co si koupit a shodně přiznávají, že nemají vkus. Bude designérské duo profesionálů jejich záchranou?

Stávající ložnici schází potřebné vybavení. Není zde dokonce ani postel – majitelé spí jen na matracích. Nedostatek úložného prostoru na útulnosti také nepřidává. Osobní věci jsou uložené ve stěhovacích krabicích nebo různě umístěné po pokoji. V jakém stylu se rozhodnou designéři ložnici zařídit? Podle čeho vybírat tu správnou podlahu?

A jak se do interiéru promítnou zásady starodávné filozofie bydlení feng šuej? Čím škodí ve spací zóně počítač? Proměnu ložnice v harmonický ráj na zemi si nenechte ujít již v sobotu 19. února od 18.00 hod na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).