Hlavní navigace

Jak se staví sen: Luxusní studentské bydlení

[Tisková zpráva] V dalším díle se designéři Anna Lacová a Jan Ranný vrátí do studentských let. V činžovním domě, kde proběhne proměna koupelny a kuchyně, totiž bydlí čerstvá vysokoškolská studentka Kristýna. Té se nelíbí, že je vybavení bytu mnohem starší než ona. Jak si poradí s desítky let starým interiérem odborníci z Jak se staví sen?

Sdílet

Kristýna Seidlová se před několika měsíci vrátila z Kanady a po přijetí na Filozofickou fakultu se rozhodla přestěhovat z rodného Turnova do pražského bytu, která má od babičky. Ten je ale bohužel v dost dezolátním stavu. „Koupelnu i kuchyň můžu drhnout, jak dlouho chci, ale stejně vypadají, jako by se o ně nikdo dvacet let nestaral,“ komentuje situaci Kristýna.

Nejmladší zařízení bytu je z osmdesátých let a obklady v koupelně pamatují dokonce léta sedmdesátá. Aby byl byt pro studentku ideální, bude třeba pracovat víc než obvykle. Navíc má Kristýna ve svých požadavcích jasno – nechce žádnou neútulnou modernu. Podpoří designéři její lásku k retrostylu? A lze vůbec retro vkusně zkombinovat s nejmodernější technikou?

Kromě Kristýny se v bytě vyskytuje ještě jeden nájemník, a to neposedná fretka Chita. Prozatím sídlila v kuchyni, kde si postupně prokousávala svůj dosavadní přístřešek. Designérům se ale zvíře v kuchyni nebude z hygienických důvodů vůbec milé. Jaké alternativní bydlení s nádechem opravdové přírody nakonec pro divokého tvora vymyslí?

Proměnu desítky let starého bytu v luxusní retrosídlo pro studentku sledujte již v pondělí 24. května od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).