Hlavní navigace

Jak se staví sen: Manželka chystá velký šok pro manžela: zcela novou kuchyň s obývákem

[Tisková zpráva] Již podruhé byla v této sérii pořadu Jak se staví sen v náhodně vybraném domě vyvěšena výzva k účasti v projektu. Marta Eftimovská a Eduard Pázler jsou nároční designéři, detailisté se smyslem pro celek, a oba rádi o svých výzvách přemýšlejí. Proto si také vybrali ze tří přihlášených právě náročný požadavek na novou kuchyni Ludmily Kotlínové.
22. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Doktorka Ludmila Kotlínová je klinický logoped, tedy žena, která je zvyklá poradit si s nejrůznějšími vadami i dost těžce nemocných lidí, navíc vychovala dva dnes již dospělé syny; nejspíš ji tedy nic moc nepřekvapí. Přesto vypadá jako čerstvá novomanželka. S manželem se před rokem přestěhovali, ale ke šťastnému bydlení jim ještě chybí pár kroků. Moderní bytovky v Malešicích jsou typickým produktem současné politiky developerů: dispozice bytů respektují hlavně co nejnižší náklady.

Designéři brali v úvahu veškerá přání manželů Kotlínových a kladli velký důraz na přírodu a přírodní materiál. Kvůli nesouladu prostoru s představou paní Ludmily bylo opravdu těžké přestavbu kuchyně vymyslet. Jak si DECO tým poradil s touto náročnou proměnou, uvidíte v pořadu Jak se staví sen v neděli 23. listopadu v 17.40 hodin na Primě!