Hlavní navigace

Jak se staví sen: Manželka chystá velký šok pro manžela: zcela novou kuchyň s obývákem

[Tisková zpráva] Již podruhé byla v této sérii pořadu Jak se staví sen v náhodně vybraném domě vyvěšena výzva k účasti v projektu. Marta Eftimovská a Eduard Pázler jsou nároční designéři, detailisté se smyslem pro celek, a oba rádi o svých výzvách přemýšlejí. Proto si také vybrali ze tří přihlášených právě náročný požadavek na novou kuchyni Ludmily Kotlínové.

Sdílet

Doktorka Ludmila Kotlínová je klinický logoped, tedy žena, která je zvyklá poradit si s nejrůznějšími vadami i dost těžce nemocných lidí, navíc vychovala dva dnes již dospělé syny; nejspíš ji tedy nic moc nepřekvapí. Přesto vypadá jako čerstvá novomanželka. S manželem se před rokem přestěhovali, ale ke šťastnému bydlení jim ještě chybí pár kroků. Moderní bytovky v Malešicích jsou typickým produktem současné politiky developerů: dispozice bytů respektují hlavně co nejnižší náklady.

Designéři brali v úvahu veškerá přání manželů Kotlínových a kladli velký důraz na přírodu a přírodní materiál. Kvůli nesouladu prostoru s představou paní Ludmily bylo opravdu těžké přestavbu kuchyně vymyslet. Jak si DECO tým poradil s touto náročnou proměnou, uvidíte v pořadu Jak se staví sen v neděli 23. listopadu v 17.40 hodin na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).