Hlavní navigace

Jak se staví sen: Moderní bydlení pro mladou rodinku

[Tisková zpráva] V dalším díle designové a stavební show se designéři Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter pustí do proměny obývacího pokoje a přilehlého kuchyňského koutu. Válkovi jsou mladá rodinka z Prahy, která by si moc přála žít konečně v moderním a elegantním interiéru, a odborníci na design se jí pokusí dávný sen splnit.

Sdílet

Manželé Válkovi žijí se svým šestnáctiměsíčním synem Matyášem v novém bytě jen krátce. Jsou mladí, dynamičtí a nedávno se podíleli i na rekonstrukci bytového jádra. Teď už je čeká jen zútulnění společenské zóny.

Do obývacího pokoje použili nábytek z předchozího bytu. Výsledkem je naprostá nejednotnost zařízení. „Perou“ se tu různé druhy dřeva, nemluvě o nevhodném dispozičním řešení prostoru. Jak se odborníkům podaří vnést do interiérového zmatku řád?

Kuchyňský kout se nelíbí především paní Monice. Vadí jí, že je linka poskládána z různých skříněk, nemá digestoř ani myčku. Mikrovlnka zděděná po babičce a sporák po mamince vzhledu taky nepřidají. K tomu málo úložného prostoru a nedostatečná pracovní plocha… Není tedy divu, že o zásahu designérů sní paní Monika už od nastěhování. Naplní profesionálové její očekávání?

Do proměny se jako VIP host tentokrát zapojí i moderátorka Anife Vyskočilová. Fandit mladé rodince při rekonstrukci mohou diváci již v pondělí 1. března od 21.20 na Primě!