Hlavní navigace

Jak se staví sen: Moderní proměna plná barev

[Tisková zpráva] Novou krev do žil 30 let starého bytu vženou v dalším díle nejpopulárnějšího pořadu o bydlení slovenští designéři Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter. Vytvářet se bude ložnice pro mladé rodiče, ale také království pro jejich čtrnáctiměsíčního kloučka. Překvapí opět designérské duo výstředními nápady?

Sdílet

Vítěznými žadateli o splnění snu se tentokrát stali manželé Pichlíkovi s malým synem Lukáškem. Právě on je tím hlavním důvodem, proč se rodiče do proměny pouští. Chlapec totiž roste jako z vody, stejně jako jeho požadavky na vlastní prostor. Jak vytvořit nadčasový dětský pokojíček?

„Zatím nám vyhovovalo mít Lukáška v ložnici, dětský pokoj v obýváku a hračky všude po bytě. Ale teď je už ten správný čas, aby měl Lukášek svoje království a my soukromí. Aby byl obývák obývákem,“ vypráví svůj příběh paní Andrea. Jak se designérům vydaří návrat do dětského světa plného fantazie a her?

I kdyby si o proměnu „neřekl“ sám Lukášek, majitelé by si ji stejně přáli. Zdá se totiž, že se v bytě zastavil čas už před 30 lety. Starý nábytek připomíná dobu našich babiček, v ložnici je nevkusný mix starého a nového vybavení. Další slabinou jsou všudypřítomné prodlužovací kabely. Stihnou se designéři vypořádat se všemi nedostatky a udělat zázrak za pouhý víkend?

A jak bude vypadat jejich 3D návrh obýváku, který je nyní zahlcený obrovitou sedačkou naproti robustní stěně? Mladou rodinku, která nechá designérům v mnohém volnou ruku, mohou diváci sledovat už v pondělí 12. dubna od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).