Hlavní navigace

Jak se staví sen: Moře přímo v obýváku

[Tisková zpráva] V dalším díle oblíbeného pořadu Jak se staví sen se diváci mohou těšit na příběh z panelákového bytu. Udržet si poněkud extravagantní hobby v tak malém prostoru je vždy náročné, zvlášť když jde o 400litrové akvárium v obývacím pokoji. Jiří Schmidt je na ně patřičně hrdý, ale zbytek rodiny volá po přeměně stávající místnosti. Nechají designérky Kateřina Čásenská a Martina Schultes obří akvárium jako dominantu celé místnosti, nebo vymyslí náhradní řešení? Sledujte pořad Jak se staví sen v pondělí 12. října ve 21.20 na Primě!

Sdílet

Schmidtovi jsou čtyřčlenná rodina, v níž mají silnou převahu ženy. Na jednoho tátu Jirku jsou hned tři – manželka Míša a dcery Dominika a Veronika. A právě ty se rozhodly, že změní interiér celého obývacího pokoje, který navíc doplňuje kuchyňský kout. Nelíbí se jim totiž zastaralé vybavení, které není v kurzu už celá léta.

Po vstupu do obýváku návštěvníka upoutá především obří akvárium s obsahem 400 litrů. Na něm otec rodiny velmi lpí, a tak bude s designérkami bojovat, aby rybičky nemusely odplavat z bytu pryč. Povede se mu designérský tým, který je přesvědčen, že akvárium nemůže zůstat, nakonec přeci jen přesvědčit? A co bude Jiřímu nabídnuto jako kompenzace za ústupek?

Dalším velkým tématem přeměny je stará a používáním omšelá kuchyňská linka. Mamince Míše, která je v kuchyni aktivní nejvíc, vyhovuje její strategické umístění, i když přiznává, že z estetického a funkčního hlediska je současná linka naprostá katastrofa. Skrytý únikový východ z kuchyně do předsíně si však chválí, a proto designérský tým čeká také boj s maminkou, protože ho rozhodně chtějí zaslepit.

Jak se podaří vnést týmu z pořadu Jak se staví sen do starého bytu nejnovější trendy v oblasti stylového bydlení a jak zakomponovat akvaristické hobby do designu místnosti se diváci dozví již v pondělí 12. října ve 21.20 na Primě!