Hlavní navigace

Jak se staví sen: Náš malý byt je skladiště. Zachraňte nás!

[Tisková zpráva] Tentokrát si bude muset DECO tým poradit s malou garsonkou s patrem, kterou obývá Michal se svým přítelem. Tato jedna multifunkční místnost musí odpovídat všem nárokům na bydlení partnerů. Každý z nich má svoji představu a sladit jejich požadavky na společné bydlení nebude vůbec jednoduché, jejich drobné rozmíšky však proměnu jen osvěží.

Doba čtení: 1 minuta

Michal Tesař (45 let) si tuto přestavbu vymyslel jako překvapení pro svého partnera (34 let). Bohužel nedokázal tajemství udržet, a tak DECO tým přivítají oba, což ovšem není na škodu. Byt je to opravdu malý. V předsíňce kuchyňský kout a v jediné místnosti vše ostatní – obývací kout, spací patro, dvě pracovní místa na počítač, obří nevzhledná šatní skříň. A spousty, ale opravdu spousty drobností, na kterých oba partneři lpí.

Před designéry Annou Lacovou a Tomášem Marxem stojí další náročný úkol. Podaří se jim vměstnat do jedné místnosti vše potřebné a zároveň ji příliš nezatížit a prosvětlit? Uvidíte již tuto neděli, 19. října v 18:00 na Televizi Prima.