Hlavní navigace

Jak se staví sen: Náš malý byt je skladiště. Zachraňte nás!

[Tisková zpráva] Tentokrát si bude muset DECO tým poradit s malou garsonkou s patrem, kterou obývá Michal se svým přítelem. Tato jedna multifunkční místnost musí odpovídat všem nárokům na bydlení partnerů. Každý z nich má svoji představu a sladit jejich požadavky na společné bydlení nebude vůbec jednoduché, jejich drobné rozmíšky však proměnu jen osvěží.

Sdílet

Michal Tesař (45 let) si tuto přestavbu vymyslel jako překvapení pro svého partnera (34 let). Bohužel nedokázal tajemství udržet, a tak DECO tým přivítají oba, což ovšem není na škodu. Byt je to opravdu malý. V předsíňce kuchyňský kout a v jediné místnosti vše ostatní – obývací kout, spací patro, dvě pracovní místa na počítač, obří nevzhledná šatní skříň. A spousty, ale opravdu spousty drobností, na kterých oba partneři lpí.

Před designéry Annou Lacovou a Tomášem Marxem stojí další náročný úkol. Podaří se jim vměstnat do jedné místnosti vše potřebné a zároveň ji příliš nezatížit a prosvětlit? Uvidíte již tuto neděli, 19. října v 18:00 na Televizi Prima.