Hlavní navigace

Jak se staví sen: Novou řadu odstartuje Sámer Issa v hlavním vysílacím čase

[Tisková zpráva] Již zítra startuje čtvrtá řada pořadu Jak se staví sen. Pořad zazářil na výsluní divácké obliby a jeho čtvrtá série získala lepší vysílací čas! První z osmi nových epizod zahajuje již 8. ledna ve 21.15 hodin. V prvním dílu nové řady splní DECO tým sen o krásném bydlení patnáctileté Morice a její nemoderní pokoj se zastaralým nábytkem promění designéři ve skvělý diskopokojíček. A když už mluvíme o plnění snů, patronem tohoto dílu se stal známý zpěvák Sámer Issa.

Sdílet

Morika je běžná dívka svého věku. Nejraději tančí a poslouchá disko, s kamarádkami navzájem u sebe přespávají, její věk jí ukázal nový svět a bylo by dobré, aby ji prostředí nevyhnalo úplně z domu na ulici… Tento rok se Morika bude hlásit na školu a to chce i prostor, ve kterém se bude ráda učit. Pokojíček je překvapením, o kterém Morika nic netuší, vyžaduje tedy bleskovou akci a před týmem designérů, Annou Lacovou a Tomášem Marxem, stál nelehký úkol: trefit se do neustále se měnícího vkusu mladé teenagerky. Ale pro ně je to opět výzva!

Každý patron se do proměny sám zapojí. Sámer nebyl výjimkou a nepřišel s prázdnou. „Zúčastnil jsem se i natáčení nákupů v designovém studiu a vybíral doplňky. Do nového pokojíčku jsem tak mohl přinést dvě nebo tři věci,“ popisuje Sámer svou účast na natáčení pořadu Jak se staví sen. Jaké věci přinesl Sámer a jaká byla reakce patnáctileté Moriky, uvidíte již zítra, 8. ledna ve 21.15 na Primě!