Hlavní navigace

Jak se staví sen: O pár let mladší obývák

[Tisková zpráva] V dalším díle Jak se staví sen se mohou diváci těšit na zbrusu novou designérskou dvojici! Poradí si designéři Tomáš Procházka a Štefan Šulek s požadavkem na oživení obýváku po prarodičích střídmým, nebo extravagantním stylem? A jak zakomponují staré kusy nábytku do moderního designu?

Sdílet

Vyzkoušet nové designérské duo se poštěstí Tereze Vlachové a Rudolfu Ježoviczovi z Prahy, kteří touží po proměně obývacího pokoje. Za pár měsíců se v něm totiž bude prohánět další člen rodiny, a tak vlastně odstraňují nedostatky za pět minut dvanáct. Co je podle technického odborníka v místnosti nejzoufalejší?

Praskliny ve stropě, nerovnosti a cákance. Tentokrát je nutné začít doslova od podlahy a předělat úplně všechno. Nebo snad dokážou designéři využít v mladistvém interiéru starý nábytek po prarodičích? Jak se dá při rekonstrukci ušetřit využitím původního vybavení nebo návštěvou bazaru?

Špatně umístěná sedačka uprostřed místnosti má už ledacos za sebou, a tak na ni majitelé hodili přehoz, aby se nemuseli stydět. Dostane i tento kus nábytku od Pavla Cejnara nemilosrdnou nálepku „ZABAVENO“, nebo ho designéři přeci jen zachrání?

V původním interiéru je nevhodně vyřešena také jídelní zóna. Člověk má pocit, jako by seděl odstrčeně v koutě. Jakým originálním způsobem se designérům podaří místnost opticky zvětšit?

Fandit mladému páru majitelů, ale i novým designérům pořadu Jak se staví sen mohou diváci již v pondělí 26. dubna od 21.20 na Primě!