Hlavní navigace

Jak se staví sen: Obývací pokoj v koloniálním stylu

[Tisková zpráva] V dalším díle pořadu Jak se staví sen se divákům představí Klára a Zdeněk Šediví. Novomanželé se po nastěhování do nového bytu setkali s problémem: „Každý z nás si přinesl spoustu věcí z předchozích pronájmů a nějak to dohromady neladí…“ Designéři Ladislav Rendl s Ivanou Ludvíkovou se pokusí vytvořit styl, který by byl sympatický jak Kláře, tak Zdeňkovi. Zaměří se na prostor obývacího pokoje, který zařídí v koloniálním duchu.

Sdílet

Mladí manželé si jako první ve svém bytě upravili ložnici, kde v současné době tráví většinu času. Co nevidět ale budou potřebovat i jiné místnosti, a tak požádali odborníky z Jak se staví sen, aby jim pomohli s obývacím pokojem.

Kombinace nesourodých věcí z předchozích pronájmů je mimo jiné důsledkem faktu, že se manželé nedokážou dohodnout na stylu. Paní Šedivá má totiž ráda staré věci s kouzlem idylické minulosti. Její manžel naopak miluje věci moderní. Výsledkem jsou zajímavé kombinace – např. ultramoderní televize na starodávné komodě. Designéři poradí, jak lze vkusně skloubit staré s moderním a „holčičí“ s „klučičím“.

Do proměny se už tradičně zapojí i samotní majitelé. Pan Šedivý sice odjel na služební cestu, ale ruku k dílu přiloží nejen paní Klára, ale také její mladší bratr Marek. Jaké koloniální doplňky si Klára vybere do svého příbytku? V tomto díle pořadu Jak se staví sen se navíc zapojí jako speciální host herečka Sandra Pogodová z Velmi křehkých vztahů, která dostane na starost výrobu designových polštářků.

Design v koloniálním stylu, ale také další účastníky soutěže o nejlepší amatérskou proměnu interiéru diváci uvidí již v pondělí 18. ledna od 21.10 na Primě!