Hlavní navigace

Jak se staví sen: Obývací pokoj se spacím patrem pro přítelkyni k výročí seznámení

[Tisková zpráva] V další epizodě pořadu Jak se staví sen čeká DECO tým milá povinnost připravit překvapení pro partnerku pana Hájka. Malý byt po rekonstrukci se novým majitelům příliš nezamlouvá. Již osvědčení designéři, Anna Lacová a Tomáš Marx, tak stojí před dalším úkolem. Vše musejí stihnout za jeden týden, kdy budou majitelé na dovolené. Podaří se jim vytvořit útulný a moderní byt a zároveň do prostoru zakomponovat vestavěné patro?

Sdílet

Julius Hájek, šestadvacetiletý marketingový manažer, se seznámil se svou partnerkou před rokem. Pořídili si na hypotéku byt, který prošel rekonstrukcí. Ta však nesplňuje požadavky nových majitelů. K prvnímu výročí seznámení se Julius rozhodl svou partnerku překvapit a obrátil se na DECO tým se žádostí o pomoc se splněním jejich snu o krásném bydlení. Zároveň jde o východisko ze zapeklité situace – partneři se nemohou shodnout na zařízení obývacího pokoje, barevnosti stěn ani na umístění ledničky. Byt je nezařízený, pouze v obývacím pokoji je připraveno k montáži spací patro. I s ním si budou muset designéři Anna s Tomášem poradit a zakomponovat ho do svých plánů.

Na DECO tým čeká blesková proměna bytu tak, aby přítelkyně byla spokojená a na první výročí seznámení hned tak nezapomněla. Jaká překvapení chystá DECO tým po návratu obou partnerů z dovolené v Bulharsku? Uvidíte již tuto neděli 2. listopadu v 18:00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).