Hlavní navigace

Jak se staví sen: Omlazení třicetileté kuchyně

[Tisková zpráva] Sehrané designérské duo Tomáš Marx a David Machač se tentokrát podívá na zoubek staré kuchyni v moravské vesnici Bučovice. Na splnění snu o novém a praktickém místě na vaření se paní Komárková těší už spoustu let. Podaří se designérům vytvořit interiér pro nastávající čerstvou babičku a dědečka?

Sdílet

Paní Marii Komárkovou přihlásila do pořadu Jak se staví sen její dcera Hanka, která by chtěla dopřát mamince novou a krásnou kuchyň. V té stávající totiž paní Marie vaří už 30 let. Není se tedy co divit, že její vybavení dosluhuje – odlepuje se lišta a nemoderní vzhled podporují zastaralé spotřebiče. Navíc paní Marii vadí i špatný přístup do spižírny. Jak si s tímto dispozičním nedostatkem elegantně poradí designéři?

Podaří se jim do malého prostoru zakomponovat také vytouženou myčku? A jak je možno zamaskovat nevzhledný radiátor? V domku žijí manželé již spoustu let a brzy k nim na návštěvu budou chodit i očekávaná vnoučata. Komárkovi tedy patří ke starší generaci, která si zrovna nepotrpí na ultramoderní designové výkřiky. Trefí se odborníci na bydlení do jejich vkusu? Jak vytvořit střídmější, ale nápaditý interiér moderní kuchyně?

Kuchyň které slavné osobnosti tentokrát v rámci pořadu navštívíme? A umějí se i celebrity otáčet u plotny? Omlazení třicetileté kuchyně mohou diváci sledovat již v sobotu 11. září od 18.00 hod. na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).