Hlavní navigace

Jak se staví sen: Podzimní nálada v nové kuchyni

[Tisková zpráva] Kuchyni pro fantastickou kuchařku a k tomu předsíň budou v nejpopulárnější show o designu a bydlení vytvářet designéři Radovan Mačák a Zuzana Strouhalová. Paní Eva a její manžel František si totiž nadělili proměnu jako dárek ke 35. výročí svatby. Splní jim designéři jejich dávné sny?

Sdílet

Paní Eva z Prahy ráda vaří a peče na všechny způsoby. Každý rok například vytvoří 25 druhů vánočního cukroví, a tak není divu, že praktickou kuchyň zoufale potřebuje. Ta stávající je totiž naprosto nevyhovující – kuchyňská linka je stará a malá a absolutně neposkytuje komfort při práci.

Celý byt manželů Růžičkových je pak podle designérů zbytečně členěný a chodba zmenšuje prostor na úkor dispozice kuchyně. Dalším nepraktickým prvkem je, že jakmile chce jít člověk do ostatních místností v bytě, musí procházet kuchyní. Na problémové chodbě je navíc velká skříň, ve které má Eva uložené nádobí a z kuchyně si pro něj chodí. Nepraktičnost se vším všudy!

Úkol pro odborníky na krásné bydlení je jasný – zbavit se staré kuchyně a vytvořit plnohodnotnou variantu v přírodních tónech. Limitovat je však tentokrát bude minimální prostor. Jak je z něj možné vykřesat maximum?

Sledujte dárek ke svatebnímu výročí od týmu splněných snů již v sobotu

29. října od 18.00 hod v pořadu Jak se staví sen!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).