Hlavní navigace

Jak se staví sen: Pokojík pro všestrannou slečnu

[Tisková zpráva] Ve čtvrtém díle nové série pořadu o bydlení Jak se staví sen zavítá moderátor Pavel Cejnar společně s designérkou Simonou Fritz a celým týmem do rodiny, která si neví rady s přestavbou pokojíčku pro devítiletou dcerku. Ta má velkou spoustu hraček i zájmů a miluje nespoutanou barevnost. Jak vyřeší designérka zapeklitou situaci s nedostatkem úložných prostor a koho zapojí do proměny?

Sdílet

Devítiletá Karolínka Pampelová žije dosud v pokoji společně se svými rodiči. Ti bydlí na postelovém patře nad její postýlkou, a na malém prostoru se tak míchá svět dospělých s dětským fantazijním královstvím. Navíc je ve společné ložnici už trochu těsno. Jak na takové uspořádání bude reagovat estétka a designérka Simona Fritz?

Karolínka zpívá, tančí, hraje na flétnu a nikde nesmí chybět. Jinak tomu nebude ani u proměny jejího pokojíčku, kde si bude vybírat nejen oblíbené barvičky. Do přeměny se však zapojí i její rodiče a maminka dokonce zarámuje pro dcerku originální obraz. Karolínka má ráda v podstatě všechny barvy, když se dobře zkombinují, a v pokoji by si moc přála šplhací lano. Pro designérku Simonu Fritz je tohle však opravdová výzva, protože musí nejen skloubit studijní a hrací prostor pro hyperaktivní slečnu, ale vymyslet také variantu pro požadovaný závěsný prvek.

Speciálním hostem, který se zapojí do proměny dívčího pokoje, bude tentokrát populární moderátor Petr Lesák. Další epizodu Jak se staví sen uvidí diváci již v pondělí 25. ledna od 21.10 na Primě!