Hlavní navigace

Jak se staví sen: Princeznovský pokoj a ložnice pro rodiče

[Tisková zpráva] Populární pořad o designu a bydlení vstupuje již do sedmé série, ve které představí hned několik novinek. Jako první zavítá tým profesionálních designérů Anny Lacové a Jana Ranného k rodině Barteckých. Ta si neví rady s přestavbou pokoje pro malé dcerky, ale ani s ložnicí. Jaké překvapení je čeká hned na začátku?

Sdílet

Proměna se tentokrát proběhne v ložnici a přilehlém pokojíčku. Obě místnosti již dlouho nevyhovují požadavkům na kvalitní a funkční bydlení, a tak je nejvyšší čas dát jim úplně nový kabát.

Hlavní problém u Barteckých nastal, když se přestěhovali z malého bytu do většího. Původní nábytek je totiž dimenzován na podstatně menší prostor. Jaké efektivní zužitkování starých kousků designéři vymyslí?

Manželé Bartečtí i jejich dcerky už své představy mají. Hlavním požadavkem je dostatek úložného prostoru, a to jak v ložnici, tak v dětském pokojíčku, v němž se válí hromada hraček. Nechají designéři obyvatele bytu ovlivňovat proměnu, nebo je pošlou na dovolenou?

Designéři tentokrát nakouknou také do jiných místností a pomocí 3D modelace ukážou, jak by se daly v budoucnu vylepšit i tyto prostory. Se svými virtuálními nápady se pochlubí nejen divákům, ale i návštěvníkům webových stránek pořadu Jak se staví sen!

Diváci se mohou těšit na první díl nové série s řadou novinek již v pondělí 15. března od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).