Hlavní navigace

Jak se staví sen: Proměna cyklistických pelíšků

[Tisková zpráva] Designérský tým pořadu Jak se staví sen v čele s Pavlem Cejnarem tentokrát zamíří do pražského bytu cyklistických nadšenců. U Polívků najdete kola prakticky na každém kroku, dokonce i v ložnici. A právě tu se rozhodli přestavět Jaroslav Richter a Zuzana Jančušková, slovenské designérské duo. Po ložnici přišla na řadu také proměna dívčího pokoje. Polívkovi se navíc mohou těšit na speciální dárek od herečky a moderátorky Sabiny Laurinové.

Sdílet

Rodina Polívků je tak sportovní, že už víc být nemůže. Maminka Kája je mimo jiné vrcholovou závodnicí v cyklistice, táta Petr obchoduje se sportovními potřebami a dcera Kateřina pro změnu závodně lyžuje. V bytě je proto třeba mít dostatek úložných prostor na sportovní vybavení.

Manželé Polívkovi mají za sebou už polovinu rekonstrukce bytu, v němž žijí se svou devatenáctiletou dcerou. Teď už tedy zbývá jen dodělat ložnici a předělat původní dětský pokoj.

Ložnice je v dezolátním stavu. Nedodělaný peřiňák zkombinovaný s krabicemi na prádlo, a dokonce i se skříňkami z kuchyňské linky. A k tomu dvě kola přímo nad postelí. Vedlejší pokoj, který občas slouží jako tátova kancelář, na tom není o moc lépe. Designéři se proto rozhodli, že si troufnou hned na dvojitou přeměnu. A že o originální nápady nebude nouze, se diváci přesvědčí na vlastní oči. Designéři totiž zakulatí ostré hrany a nevšedním způsobem použijí koberce.

S jakým neokoukaným řešením designéři přijdou, mohou diváci sledovat již v pondělí 11. ledna od 21.10 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).