Hlavní navigace

Jak se staví sen: Proměna jako překvapení

[Tisková zpráva] Další proměna bude tentokrát živější a dobrodružnější než kdykoli předtím. Do náhodně vybraného domu umístil tým pořadu Jak se staví sen upozornění, že v určitý den bude na místě po prohlídce vybrán byt, ve kterém potom designéři provedou proměny. Kdo vyhrál a komu DECO tým „postaví sen“, mají diváci možnost vidět už 12. října v 18:00 v Televizi Prima.

Sdílet

Stačilo přihlásit se prostřednictvím uvedené e-mailové adresy a tři nejrychlejší přihlášky měly šanci na výběr. Na místě DECO tým navštívil tři byty přihlášených rodin, aby vybral ten nejvhodnější pro proměnu. Rozhodující byla nejen její náročnost a požadavky majitelů bytu, ale poslední slovo měli zkušení designéři – Ladislav Rendl a Kamila Douděrová.

Do finále se dostaly tyto tři „partaje“. Jana a Karel Mlejnkovi, kteří obývají miniaturní byt, který by rádi radikálně změnili. Druhým přihlášeným je Petr Chadraba, který obývá byt 2+kk se svými kočkami. Právě kvůli nim by jej rád proměnil, aby se doma samy nenudily. Třetí byt obývá Jitka Krýzová, sympatická slečna, která prý po proměně od našeho DECO týmu odjakživa toužila.

A co nás tedy čeká? Kdo z přihlášených vyhrál a čí byt byl proměněn? Dívejte se v neděli v podvečer na pořad Jak se staví sen s moderátorem Pavlem Cejnarem!