Hlavní navigace

Jak se staví sen: Proměna s pohádkovým koncem

[Tisková zpráva] Zkušená a sehraná dvojice designérů Kamila Douděrová a Ladislav Rendl bude mít za úkol vytvořit v malém prostoru útulný interiér. Jak promění torzo kuchyně a miniobývák akčního páru?

Sdílet

Monika Hejtmánková a Patrik Berg spolu žijí v malém bytě 2+kk v Praze. I když už dlouho touží po lepším bydlení, dosud jim chyběla odvaha se do změny pustit. Představu však mají jasnou – vytvořit z maličkého kuchyňského koutu a přilehlého obýváku funkční a útulné prostředí. Pomocí jakých triků lze navodit dojem většího prostoru?

Současná kuchyně je noční můrou její majitelky. Místo linky se krčí v malém koutě spíše jen její torzo se zoufalým nedostatkem pracovní plochy. Slečna Monika tak při svém oblíbeném pečení musí přebíhat mezi kuchyní a obývákem. Podaří se designérům naplno využít každý centimetr? Jaké barvy a materiály je vhodné volit do stísněného prostoru?

Obývací pokoj obsahuje současně i jídelní kout. Jak sám majitel přiznává, nesedí se mu u něj zrovna pohodlně. Stůl je totiž malý a nevhodně umístěný. Designéři se rozhodnou naprosto převrátit původní dispozici obýváku. Jaké překvapení chystají majitelům? A vyhoví jejich požadavkům černo-bílého interiéru?

Sledujte další proměnu pořadu Jak se staví sen již v sobotu 18. prosince od 18.00 hod., ve které tentokrát nebude chybět doslova pohádkový konec!