Hlavní navigace

Jak se staví sen: Radikální proměna od nových designérů

[Tisková zpráva] Svou designérskou premiéru v pořadu Jak se staví sen tentokrát zažije zbrusu nová dvojice Petr Záluský a Karolína Reslerová. Jak zvládnou nelehký úkol zcela změnit dispozice domu a vytvořit na poměrně malém prostoru dost místa pro kuchyň a obývací část?

Sdílet

Manželé Fialovi žijí se synem v domku poblíž hřbitova. Celý dům už si dlouho říká o rekonstrukci a majitelé se jej snažili oživit aspoň tím, že několikrát měnili rozvržení pokojů. Výsledkem je naprosto nepraktické uspořádání místností – například do ložnice se může projít jedině přes dětský pokoj.

Stávající kuchyňská linka je velmi malá, nemoderní, s nedostatečnou pracovní plochou. A její dvířka sotva drží. Designéři se rozhodnou vybourat jednu příčku a přestěhovat místnosti, aby vznikl dostatečně velký prostor pro obývák s kuchyňským koutem. Jaká jsou vlastně pravidla pro bourání příček v domě a co je výhodou otevřeného prostoru?

Do svého rozestavěného domu nás pozve také modelka Agáta Hanychová, která bourání příček přímo zbožňuje. Jakou dá divákům radu ohledně rekonstrukcí? A co prozradí známý psychiatr Jan Cimický o vlivu rozložení místností na lidskou psychiku a rodinnou pohodu? Sledujte, jak se designérům podaří obrátit celý domek naruby. Již v sobotu 2. října od 18 hod. na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).