Hlavní navigace

Jak se staví sen: Rovnýma nohama do nové kuchyně

[Tisková zpráva] Moderátor Pavel Cejnar zavede v dalším díle nejpopulárnější show o bydlení svůj tým k manželům Štorkovým, kteří bojují s nedostatkem úložných prostor a chybějícím zádveřím. Stane se proměna kuchyně pro designéry Kamilu Douděrovou a Ladislava Rendla neřešitelným problémem?

Sdílet

Manželé Štorkovi žijí ve vícegeneračním domku v Úvalech s maminkou i dědečkem. Že jejich byt volá po rekonstrukci, už vědí dlouho. Vlastníma rukama se o ledacos postarali sami, ale se stávající kuchyní si zkrátka nevědí rady. Pomohou jim designéři najít styl, ve kterém se tápající majitelé opravdu najdou?

Původně se Vilma a František Štorkovi chtěli pustit do spojení obýváku a kuchyně, ale nakonec si to rozmysleli a vypořádají se jen s kuchyní. Ta je sice kupovaná před pouhými 5 lety, její vzhled však nevyhovuje moderním požadavkům. Linka je náročná na údržbu, nemá vestavné spotřebiče, dokonce ani úchytky. Jaké extravagantní řešení nabídnou mladému páru profesionálové na design? Tentokrát však designéry šokuje zejména umístění kuchyně. Ke svému zděšení totiž zjistí, že vzhledem k neexistenci předsíně vejdou zvenku rovnou ke sporáku. Jak lze levně a rychle dotvořit předsíňku, a oddělit tak dvě zcela neslučitelné funkční zóny?

Zrození odvážné kuchyně si mohou diváci vychutnat již v pondělí 29. března od 21.20 na Primě!