Hlavní navigace

Jak se staví sen: Úspěšná show o bydlení a designu přichází s novinkami

[Tisková zpráva] Populární stavební a designová show Televize Prima s názvem Jak se staví sen má za sebou již šest úspěšných řad a pro velký divácký ohlas vstupuje 15. 3. prvním dílem do série sedmé. Nová řada pořadu o bydlení nese podtitul „Splníme vám sny o krásnějším bydlení“ a ve svých 16 dílech přináší hned několik novinek.

Sdílet

V sedmé sérii se diváci mohou těšit například na rozšíření původního týmu o stavbyvedoucího, který bude radit s technickými procedurami. Pomůže také určit tři nejzásadnější nedostatky v původních místnostech. O jejich odstranění nebo alespoň zlepšení se postará celý tým pod vedením designérů.

„Při sledování nových dílů pořadu Jak se staví sen se divákům i majitelům mnohokrát zatají dech napětím. Budeme nejen svědky reakcí účastníků na výhru v podobě proměny interiérů, ale naskytne se nám také možnost sdílet nervozitu při rozbalování obálek, které určí, zda se majitelé vydají na dovolenou, nebo se do proměny aktivně zapojí,“ komentuje další novinky Jana Kocová, tisková mluvčí Televize Prima.

K dalším diváckým překvapením patří v neposlední řadě také vytvoření počítačové vizualizace, jak by bylo hypoteticky možné vylepšit i zbývající místnosti bytu či domu. A jak se některým účastníkům soutěže žije po proměně? Po uplynutí dvou týdnů od vylepšení se mohou nově diváci těšit na opětovnou návštěvu a zjištění, jak se majitelé v novém interiéru zabydleli.

Na novou sérii pořadu Jak se staví sen se můžete těšit již 15. března od 21.20 na Primě!