Hlavní navigace

Jak se staví sen: Sámer Issa nakupoval doplňky do bytu pro patnáctiletou slečnu

[Tisková zpráva] Natáčení prvního dílu čtvrté řady pořadu Jak se staví sen si užíval i Sámer Issa. Tentokrát čekal na proměnu pokojíček patnáctileté Moriky, která si přála, aby patronem tohoto dílu byl právě Sámer. Odstartovalo tak natáčení již čtvrté řady pořadu Jak se staví sen.

Sdílet

Výběr patrona byl tentokrát jasný, sama Morika, jejíž pokojíček čekal na proměnu, si populárního zpěváka sama vybrala. „Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit natáčení. Sám si teď zařizuji nový byt a ladím ho tak, aby se mi tam hezky bydlelo,“ říká Sámer. „Snažím se něco odkoukat a pak se do toho pustím sám. To funguje, stejně jako s oblečením,“ dodává.

Každý patron se do proměny sám zapojí. Sámer nebyl výjimkou a nepřišel s prázdnou. „Zúčastnil jsem se i natáčení nákupů v designovém studiu a vybíral doplňky. Do nového pokojíčku jsem tak mohl přinést dvě nebo tři věci,“ popisuje Sámer svou účast na natáčení pořadu Jak se staví sen, které si velmi pochvaloval. „Ve štábu jsou fajn lidi a jsou to hlavně profesionálové. Slíbili mi, že mi taky poradí, tak snad to vyjde,“ směje se zpěvák.

Čtvrtá řada oblíbeného pořadu Jak se staví sen startuje na Primě ve čtvrtek 8. ledna 2009 v novém čase, ve 21:15 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).