Hlavní navigace

Jak se staví sen: Splněný sen v obýváku

[Tisková zpráva] Další díl sedmé série populární show o designu a bydlení budou mít na povel designéři Anna Lacová a Jan Ranný, kteří představí nový kabát obstarožního obýváku s kuchyní. Jak dokážou využít poměrně malého prostoru? A podle jakých kritérií je třeba vybírat krb do interiéru?

Sdílet

Proměna obývacího pokoje s kuchyní bude splněným snem paní Šárky Švecové, která žije v rodinném domě se svými dvěma dospělými syny. Nejvíc ze všeho by si pak paní Šárka přála, aby se designérům podařilo umístit do prostoru krb. Pohled do ohně ji totiž hodně uklidňuje a praskání dřeva zkrátka miluje.

Vyhoví designérská dvojka toužebnému přání? A na co všechno je potřeba brát ohled při koupi krbu či kamen? Stávající společenský prostor působí tmavě a docela neútulně. Kuchyňská část je navíc naprosto nepraktická – chybí kvalitní spotřebiče a především úložný prostor na potraviny. Jaké originální řešení pro jídelní stůl vymyslí designéři? A jak zamaskují v kuchyni umístěnou pračku?

Poslední premiérovou proměnu sedmé série plnou opravdových slz dojetí mohou diváci sledovat již v pondělí 28. června od 21.20 hod. na Primě! Během léta potěšíme příznivce pořadu Jak se staví sen těmi nejzajímavějšími reprízami každou sobotu v podvečer.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).