Hlavní navigace

Jak se staví sen: Totální rekonstrukce kuchyně a bytu pro mladé

[Tisková zpráva] Jak udělat z nesourodé směsice společenský prostor s originálními prvky a jak změnit nevzhlednou kuchyň poradí divákům designéři Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter. Do proměny se zapojí nejen majitelé, ale také speciální host Martina Kociánová.

Sdílet

Hlavními hrdiny dalšího příběhu, který si splní sen o bydlení, bude mladý pár: Beáta Horčíková a její přítel Jiří Jelínek. Bydlí v domku s maminkou Martou Horčíkovou, obývající horní patro. Nechají si „mladí“ mluvit do zařízení vlastního pelíšku?

Měnit se bude tentokrát obývací pokoj a sousedící kuchyně. Původní obývák by se dal charakterizovat jako směsice. Nenašli byste v něm dva kusy nábytku, které by vzájemně ladily. Nechají designéři aspoň jediný původní kousek? A dokážou zabudovat do prostoru tolik žádaný bar?

Kuchyně také zrovna neoplývá krásou, navíc je i nepraktická. Kuchyňská linka je členěna po celé délce a uprostřed násilně přerušena. Vzhledu rozhodně nepřidávají ani všudypřítomné trubky od topení či vody. Jak vtěsnat do malého prostoru funkční kuchyňskou zónu?

Do proměny se zapojí také populární moderátorka Martina Kociánová, hvězdný host tohoto dílu.

Jak si designéři poradí s originálním řešením prostoru, mohou diváci sledovat v pořadu Jak se staví sen již v pondělí 8. února od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).