Hlavní navigace

Jak se staví sen: Tři děti v jednom pokoji

[Tisková zpráva] První díl osmé série populárního pořadu o bydlení Jak se staví sen, plný novinek a překvapení, začne v domečku Knollových. Jak se podaří designérům Zdeňku Němcovi a Simoně Fritz splnit nelehký úkol a vměstnat tři děti do jediného pokoje?

Sdílet

Pětičlenná rodina žije v rodinném domku v Černošicích. Není to tak dávno, co k ní přibyl její poslední člen – ke dvěma synům (16 a 12 let) se připojila ještě malá dceruška (1,5 roku). Jak se dokážou děti tak rozdílného věku a pohlaví snést v jednom pokoji? V čem budou vidět designéři největší problém?

Kluci by už chtěli ve svém věku více soukromí. Přáli by si vyměnit poschoďovou postel za dvě oddělené, mít vlastní pracovní stůl, skříň i prostor na osobní věci. Podobný názor mají dokonce i ve vysněných barvách. Líbí se jim syté, křiklavější odstíny zelené a modré. Kvůli malé sestřičce by jim nevadila ani trocha dívčích odstínů v pokoji.

Dokážou designéři vytvořit v jediné místnosti pro každé dítě oddělenou zónu na spánek, práci i zábavu? A jaké překvapení přichystá rodině Knollových Simona Fritz?

Diváci mohou sledovat první díl nové série již v sobotu 28. 8. v 18.00 a kromě originální proměny se navíc podíváte, jak bydlí česká celebrita Barbora Nesvadbová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).