Hlavní navigace

Jak se staví sen: Z vybydlené garsonky útulná ložnice

[Tisková zpráva] Zuzana Strouhalová a Radovan Mačák, sehraná dvojice odborníků na krásné bydlení, se vydají do prostorů bývalé garsonky splnit sen mladému manželskému páru. Koncept proměny je tentokrát inspirován dalekou cizinou. Jak přivést slunnou Francii do pražského domu?

Sdílet

Manželé Zahradníkovi odkoupili nedávno sousedovu garsonku a teď by si ji přáli připojit ke svému bytu. Ideálně by tak v nových prostorech vznikly ložnice a pracovna. Jak se takové zásadní úpravy v činžovním domě provádějí?

Majitelé jsou energičtí, aktivní a rádi cestují. Od toho se odvíjí jejich vkus: „Naprosto mě uchvátily práce vašich designérů s koloniálními prvky. Jinak mě ale oslovuje také design letních domů v Provence – odhalené cihly, přírodní materiály, kovové židle a tak podobně,“ tvrdí paní Michaela Zahradníková. Vyhoví designéři takovým požadavkům?

Vytvořit z naprosto vybydleného prostoru malé garsonky svěží a veselý interiér pro mladé lidi není snadný úkol. Původní místnost je totiž v katastrofálním stavu. Padá omítka, na stropě jsou skvrny a vše korunuje stará podlaha. Jakou koncepci nakonec designéři zvolí? A proč?

Sledujte vznik originálního interiéru s již v sobotu 12. února od 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).