Hlavní navigace

Jak se staví sen: Vysněná koupelna u ložnice

[Tisková zpráva] Jedenáctá série nejpopulárnější designové a stavební show začíná jedinečnou proměnou ložnice a přilehlé koupelny dle nápadů Anny Lacové a Jana Ranného. Mladým manželům splní sen o proměně polorozpadlého domečku v komfortní sídlo. Jak zareagují Novotní na originální designérské prvky v obou místnostech?

Sdílet

Manželé Novotní se rozhodli darovat si proměnu k třicátým narozeninám. Už si stihli pořídit miminko a na hypotéku i domeček. Ten ale zoufale potřebuje rekonstrukci, na kterou už nezbyly peníze. Kolik utratí za proměnu designéři během víkendových zázraků?

Mladý pár vychovává malé dítě a potřebuje pro své pohodlí ložnici s dostatkem úložného prostoru. Také stávající koupelna je neprakticky daleko. Majitelé by proto uvítali novou ložnici v dosahu toalety. Jak si na malém prostoru designéři poradí s takovým zadáním?

Koupelna se v pořadu Jak se staví sen rekonstruovala málokrát, a proto dá designérská dvojka divákům hned několik rad, jak si ji originálně vybavit. Co třeba dlaždice na strop? Nebo speciální koberec?

Nenechte si ujít vznik výjimečné ložnice s koupelnou již v sobotu 3. září v 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).