Hlavní navigace

JAK SE STAVÍ SEN

[Tisková zpráva] Sen o lepším bydlení splní již od příštího týdne řadě diváků televize Prima. Každou sobotu od 18 hodin nabídne atraktivní, populárně zábavný a naučný magazín s prvky reality show Jak se staví sen. Během dvanácti dílů (od 13. 10. do 29. 12. 2007), které pro Prima TV natočila společnost Real TV, tým architektů promění dvanáct domácností.

Sdílet

Do pořadu se přihlásilo mnoho rodin, které chystají rekonstrukci a chtějí změnit či si pořídit například novou koupelnu nebo kuchyň, nebo ti, kteří chtějí pomoci s zařízením zcela nového bytu. Konkrétní i obecné rady odborníků mohou pomoci i mnoha divákům, kteří se chystají svůj byt zútulnit či provést praktické úpravy.

Scénář Jak se staví sen je přitom na první pohled jednoduchý: k rodině přijede tým profesionálů, stavební dozor a designéři vyslechnou jejich přání a zkonzultují možné změny. Rodina poté na týden opustí svůj domov. V tento moment začíná odpočítávání sedmi dnů, kdy musí profesionálové realizovat své myšlenky. Komunikace s rodinou během tohoto týdne není vyloučena, pokud se něco nezdaří, rodina může očekávat videopozdrav třeba o „nepovedené“ rekonstrukci. V pořadu vystoupí i celebrita, která se zapojí do konzultace přestavby, zařizování, plánů. V prvních dílech se diváci setkají s Romanem Vojtkem, Blankou Matragi, Anife Vyskočilovou, primáckou moderátorkou Evou Aichmajerovou a dalšími. Z rekonstrukce dětského pokojíčku byla nadšená maminka Alice Bendová (2. díl), pro kterou účast v pořadu byla velkou inspirací.

Pořadem bude provázet moderátor PAVEL CEJNAR. „Spolupracovat na tomto pořadu mě velice baví. Rád sleduji práci profesionálů, obavy i nadšení jednotlivých rodin. Designéry obdivuji nejenom v jejich práci, ale i přístupu, že i v takovém frmolu jednoho týdne, kdy musí vše zařídit, nikdy neztrácí smysl pro humor,“ svěřuje se moderátor.

Proč se Prima TV rozhodla zařadit do svého schématu pořad o bydlení? „Bydlení vždy bylo, je a bude atraktivní téma, které hýbe společností. Díky našemu pořadu se diváci mohou seznámit s řadou novinek a praktických rad. Jak se staví sen koresponduje se současným trendem, do kreativního procesu totiž aktivně a nejlépe i manuálně zapojujeme rovněž známé tváře,“ odpovídá výkonný ředitel Prima TV Petr Chajda.

Tým odborníků tvoří architekti: Lenka Žižková, Kamila Douděrová, Jan Vacek a designéři: Jiří Chocholoušek, Petr Siedlaczek, Simona Fritz, Láďa Rendl, Kamila Hornychová a Otto David.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).