Hlavní navigace

Jak si uklidit, když děti vyletí z hnízda

[Tisková zpráva] Manželé Stanislav a Blanka Novotní se po téměř třicetiletém manželství ocitli na tradičním rozcestí. Dospělé děti opustily společný byt a osamostatnily se. Zůstal po nich prázdný pokoj, který se postupně stal odkladištěm všechno nepotřebného. A právě do něj se pustí Alice Bendová a Martin Zeller se svými nemilosrdnými vyhazovacími nálepkami.

Sdílet

Rozloučit se s dávno odloženými věcmi bude pro oba manžele oříšek. Hlavně pan Stanislav věří, že se „leccos může ještě hodit“. S Martinem Zellerem tak povede nejednu názorovou bitvu. V čem se nechá oblomit a v čem zůstává pevný?

Největší boj se svede o dřevěné obložení, kterým by chtěl Stanislav obložit další pokoj v domě. Jeho žena i oba moderátoři jsou rázně proti. Kdo na konci uzná, že se mýlil?

Z původně krásné, prosvětlené místnosti se stalo postupem času obrovské odkladiště věcí. K některým se vážou vzácné vzpomínky, jiné vyslověně překáží. A právě s těmi je potřeba se vydat na bleší trh!

Z dětského pokojíku by manželé chtěli vytvořit napůl pracovnu, napůl pokoj pro hosty. Několik kousků z dávné minulosti si zde však chtějí nechat. A na tým životních uklízečů a uklízeček tak čeká úkol zakomponovat do nové místnosti staré závěsy po mamince, ale i sošku sokolíka.

Těšit se na další odvážlivce, kteří si chtějí uklidit doma i ve svém životě se můžete v neděli 6. listopadu od 17.10 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).