Hlavní navigace

Jak ušetřit prostředky na školení? Povinné kurzy pro zaměstnance jsou nyní dostupné na internetu

[Tisková zpráva] Praha 24. září 2009 – Společnost StringData, přední dodavatel informačních technologií a systémů v České republice, začala nabízet firmám školení jejich zaměstnanců formou e-learningu. Zákonná školení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, školení řidičů, první pomoci a informační bezpečnosti jsou dostupná v rámci jejího e-learningového vzdělávacího systému BeeWiser (www.beewiser.com/bozp/). Sada pěti školení a certifikací stojí pouze 99,- Kč za osobu/rok, což je poloviční cena oproti konkurenci. Nabídka zahrnuje následující školení:

Sdílet

 • Bezpečnost a ochrana zdraví při práci
  V souladu s požadavky zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochra¬ny zdraví při práci a zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), § 31 Povinnosti podnikatele, odst. 19, ve znění pozdějších předpisů.
 • Požární ochrana
  V souladu s požadavky zákona č. 133/1985 Sb. o požární ochraně
 • Školení řidičů
  V souladu s požadavky zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů
 • První pomoc
  Školení seznamuje se základními informacemi a dovednostmi nutnými pro záchranu života.
 • Bezpečnost: Sociotechický útok (nepovinné školení)
  Seznámení zaměstnanců s bezpečnostními riziky a základními pravidly informační bezpečnosti. Umožňuje společnostem vyvarovat se zbytečných úniků informací způsobených nejčastěji využívanými sociotechnickými metodami.

Ke kurzům společnost StringData poskytuje stálou lektorskou podporu a promptní aktualizaci obsahu v souladu se zákonem. Tréninky a školení v BeeWiseru jsou k dispozici nepřetržitě, stačí pouze navštívit dedikovanou adresu, na které jsou všechny tréninky i certifkace vždy umístěny. BeeWiser umožňuje snadno přidávat či odebírat uživatele – stačí vyplnit jméno, příjmení a e-mail a BeeWiser už bude uživatele sám kontaktovat a potřebným školením ho provede.

Systém BeeWiser je možné využívat pro jakákoliv školení zaměstnanců v libovolné problematice. Byl navržen jako plnohodnotné řešení pro firemní e-learning, správu znalostí a sociální interakci v rámci firmy, jež podporuje neformální předávání znalostí mezi zaměstnanci a přirozenou cestou tak neustále zvyšuje jejich kvalifikaci a efektivitu.

StringData
Společnost StringData s.r.o. působí na trhu od roku 1993 a za dobu své existence se stala jedním z předních dodavatelů informačních technologií a systémů v České republice. Zaměřuje se především na oblast definice, sledování a vyhodnocování dostupnosti a výkonnosti IT služeb, systémů a procesů, testování znalostí a návrh a vývoj bankovních informačních systémů a aplikací. Mezi její nejvýznamnější klienty patří Česká spořitelna, GE Money Bank, Telefónica O2, Raiffeisenbank, Wüstenrot a další. Vysokou úroveň poskytovaných služeb zaručuje mimo jiné i firemní členství v ORACLE Partner NetworK, itSMF a Microsoft Partner Program. StringData je také držitelem certifikace ISO 9001:2000 a svá řešení dodává klientům v souladu s postupy ITIL a 6Sigma. Pozici na trhu a dynamický rozvoj společnosti potvrzuje i výborné umístění na žebříčku Technology Fast 500 EMEA 2008 společnosti Deloitte. Více informací naleznete www.stringdata­.cz,http://www­.beewiser.com/ www.beewiser.com a www.sydesk.cz .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).