Hlavní navigace

Jan Zadák se stal obchodním ředitelem divize TSG společnosti HP v regionu EMEA

[Tisková zpráva] Praha, 23. května, 2007 – Společnost HP oznámila, že Jan Zadák byl jmenován senior vicepresidentem a obchodním ředitelem divize TSG (Technology Solutions Group) pro oblast EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika) s platností od 1. června 2007.

Sdílet

Jan Zadák bude řídit celou obchodní organizaci HP v regionu EMEA a jeho přímým nadřízeným se stává Francesco Serafini, výkonný ředitel a senior vice president divize TSG, HP EMEA. Jan Zadák se současně stává členem nejvyššího vedení divize TSG HP EMEA.

Ve své nové pozici bude Jan Zadák zodpovědný za profitabilní růst celého portfolia podnikových serverů a řešení na ukládání dat, softwaru a služeb určených zákazníkům z řad podniků i veřejného sektoru v celém regionu.

“Jan Zadák potvrdil své kvality a zkušenosti s řízením obchodních operací v celé šíři produktového spektra HP, zahrnujícího jak podnikové servery a systémy pro ukládání dat, tak schopnost vytvářet kvalitní vztahy se zákazníky na všech klíčových trzích. To nám pomůže při budování a udržování vtahů se zákazníky v celém regionu EMEA”, prohlásil při jmenování Francesco Serafini.

V roce 1997 Jan Zadák nastoupil na pozici regionálního obchodního ředitele pro síťové a komunikační produkty společnosti Compaq Computer. V roce 2001 byl jmenován generálním ředitelem společnosti Compaq Computer v České republice.

Po spojení Compaqu s HP v roce 2002 se stal ředitelem divize Enterprise Systems Group (ESG) regionu ISE (International Sales Europe – Střední a východní Evropa, Blízký východ a Afrika). V této pozici se výrazně zasloužil o úspěšné spojení HP a Compaqu v celém regionu. Od října 2004 do dubna 2007 byl viceprezidentem a výkonným ředitelem divize TSG v regionu ISE.

Po rozdělení regionu ISE, zastával tuto pozici pro subregion CEE (Střední a východní Evropa).