Hlavní navigace

Jan Železný má oficiální webové stránky

[Tisková zpráva] Jan Železný v den oficiálního ukončení své úspěšné kariéry dostal od novinářů darem osobní internetové stránky. Na adrese www.janzelezny.cz najdou jeho fandové oficiální webový prostor světového rekordmana.

Sdílet

Stránky podrobně a přehledně mapují celou kariéru Jana Železného. Obsahují například videozáznamy ze závodů, bohatý fotoarchiv, články a mnohé další exkluzivní materiály. Do budoucna budou přibývat hlavně zajímavé příspěvky v osobním archívu Železného. Návštěvníci webu mohou už nyní vidět významné sportovní události očima Jana Železného nebo si naopak přečíst, jak se na slavného českého sportovce dívají jiné významné osobnosti. Exkluzivní komentáře napsali například velký rival a přítel Železného, Steve Backley nebo trenér Jaroslav Brabec a mnozí další.

„Jan Železný se bude svému webu věnovat i po skončení aktivní kariéry. Je to pro něj důležité spojení s fanoušky, kteří ho provázeli během jeho výjimečné závodní éry,“ říká manažer Jana Železného Alfons Juck.

Obsah stránek bude mít Jan Železný plně pod kontrolou a kdykoli bude chtít, může na svůj web „hodit“ nový příspěvek. Servisně stránky pro Jana Železného zajišťují lidé ze sportovní redakce internetového deníku Aktuálně.cz, který k projektu poskytl své technické zázemí, pracovníky a prostor na svém serveru. ´

Web Jana Železného, který se dnes stává jeho oficiální internetovou prezentací, se připravoval dva měsíce a čtenářům je už několik týdnů přístupný. „Nejvíce navštěvovaný je zatím videozáznam z mistrovství světa v Edmontonu 2001“ říká šéfredaktor serveru Aktuálně.cz Zdeněk John.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).