Hlavní navigace

Jana Schiffnerová se stala novou ředitelkou HR společnosti Logos

[Tisková zpráva] Praha, 11. ledna 2007 – Ředitelkou lidských zdrojů se v konzultační a technologické společnosti Logos stala Jana Schiffnerová. Na nové místo přichází z pozice manažerky rozvoje, kde měla na starosti především nastavení a realizaci procesu vzdělávání a rozvoje pracovníků. Ve společnosti Logos je nyní Jana Schiffnerová zodpovědná za personální politiku a interní komunikaci. Jejím hlavním úkolem na nové pozici je propojit HR procesy jednotnou strategií v oblasti lidských zdrojů a interní komunikace, realizovat prioritní změnové projekty a zastřešovat zájmy zaměstnanců na úrovni vrcholového vedení firmy.

Sdílet

„Jen za poslední rok se naše společnost rozrostla o dalších 60 zaměstnanců. Kvalitní personalista v rychle rostoucí firmě musí umět nejen vybírat ty správné odborníky na potřebné pozice, ale především motivovat stávající zaměstnance k udržení a zvyšování výkonnostních předpokladů. V obou směrech je pro Logos Jana Schiffnerová velký přínos," vysvětlil Pavel Šťovíček, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.

Osmadvacetiletá Jana Schiffnerová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na management podnikatelské sféry. Do konzultační a technologické společnosti Logos nastoupila z pozice projektového manažera v oblasti vzdělávání distribučních sítí Stavební spořitelny České spořitelny. Do jejích kompetencí spadalo i koordinování rozvojových aktivit v rámci celé finanční skupiny České spořitelny.

Jana Schiffnerová je vdaná. Mezi její záliby patří především vysokohorská turistika a alpské ferraty – tedy túry po zajištěných cestách, kdy se účastník do cíle dostává pomocí ocelových žebříků, kramlí a dalších předmětů typických pro horolezectví. Ze sportů preferuje Jana především běhání a squash. Ráda si přečte knihy Terryho Pratchetta nebo Richarda Bacha, zajde do divadla na klasika Cimrmana.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).