Hlavní navigace

JARO V LÁZNÍCH S ČESKÝM ROZHLASEM REGION

[Tisková zpráva] Každý dubnový a květnový pátek můžete s Českým rozhlasem Region prožít Jaro v lázních. Středočeský kraj se totiž pyšní prvními opravdu českými lázněmi, které navštěvovala zejména česká klientela. Jedná se o lázně Poděbrady, které letos slaví rovných 100 let své existence. Český rozhlas Region se proto v devítidílném seriálu ohlédne za historií i současností středočeského lázeňství. A nebude chybět ani soutěž o lázeňské pobyty.

Sdílet

Český rozhlas Region všem posluchačům v seriálu Jaro v lázních připomene, kdy přesně v Poděbradech vytryskl hlavní pramen a jak zde vypadala první sezona. „Také ale navštívíme budovy, ve kterých se pacienti dodnes léčí, vyzkoušíme jednotlivé procedury, popovídáme si s lázeňskými lékaři o jejich práci, projdeme se po místní promenádě a ochutnáme lázeňské speciality,“ slibuje autor seriálu Patrik Rozehnal.

Pozorní posluchači Českého rozhlasu Region budou mít navíc možnost v rámci Jara v lázních vyhrát každý dubnový a květnový pátek po 11. hodině víkendový relaxační pobyt pro dvě osoby v narozeninových lázních Poděbrady.

Český rozhlas Region – rádio vašeho kraje.
Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro území Středočeského kraje. Vysílá na frekvencích Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM. V průběhu dne poskytuje Český rozhlas Region svým posluchačům nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu (pop, country, folk, dechovka) a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební pořady i pořady kontaktní a zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, do které si tento moderátor zve známé osobnosti našeho kulturního a společenského života, dále pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).