Hlavní navigace

Jeden vstup otevřel bránu do online světa slev

[Tisková zpráva] 16. 09. 2010, Brno - Na počátku měsíce září spatřil světlo světa online projekt s názvem 1vstup. Jedná se o systém, který agreguje aktuální hromadné slevy z většiny portálů nabízejících cenově výhodné nabídky v České republice.

Sdílet

Portál www.1vstup.cz nejenže usnadní uživatelům orientaci v množství slev, které jsou na Internetu nabízeny, tím, že je agreguje do jednoho portálu, ale také poskytuje uživatelsky přívětivé prostředí a vyhledávací nástroj pro nalezení těch nejlepších aktuálních slev v konkrétním městě.

Projekt 1vstup, který byl vytvořen týmem pocházejícím z Brna, poskytuje svoje služby bezplatně. Jediné, co návštěvník musí udělat, aby každý den obdržel ty nejlepší slevové nabídky, je registrovat se na webu prostřednictvím emailové adresy a zvolením města, ve kterém má zájem slevy hledat.

V tuto chvíli systém sleduje a agreguje dvacet jedna webů, jako např. slevomat.cz, vykupto.cz, cupolis.com, zapakatel.cz, Superkupon.cz nebo Hypersleva.cz.

Hlavním posláním projektu 1vstup.cz je poskytovat důvěryhodné informace o slevách po celé České republice, a to na pozadí uživatelsky jednoduchého rozhraní. Systém také umožňuje zanechávat komentáře k jakémukoliv slevovému systému či nabídce. Umožňuje tak otevřenou a přehlednou zpětnou vazbu k jednotlivým slevovým modelům, a to nejen v České republice ale i na Slovensku.

V blízké době bude online portál také umožňovat, aby i sami uživatelé navrhovali prodejce či poskytovatele služeb, u kterých by rádi zakoupili a uplatnili slevové kupony.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).