Hlavní navigace

JEDINÝ POŘAD O EXTRÉMNÍCH SPORTECH V ČESKÉM ÉTERU ODSTARTUJE RADIO WAVE

[Tisková zpráva] Redakce sportu Českého rozhlasu 4 - Radia Wave pro vás připravuje nový pořad o extrémních sportech. RIDE ZONE je prvním uceleným hodinovým pořadem v českém éteru, který se věnuje extrémním a adrenalinovým sportům. Po první vlaštovce, kterou bylo na Radiu Wave hodinové povídání s hosty pod názvem Snowpark, je tu jeho rozšířené pokračování. Nový pořad odstartuje 18. června v 19 hodin!

Sdílet

Radio Wave se spojilo s časopisem Xstream, aby pro vás společnými silami připravili pořad, který tu ještě nikdy nebyl. Spojením jediného rádia v českém éteru, které se soustavně zabývá extrémními sporty a nejlepšího časopisu o extrémních sportech na českém trhu vznikl magazín, v němž se dočkáte všeho, co si jen dokážete představit pod spojením Extreme sports!

Zatímco mainstreamové sporty na vás koukají z každé druhé titulní strany časopisu a veškerá média se prakticky ničím jiným nezabývají, extreme je nechává chladnými. Radio Wave ale ne! Proto je tu RIDE ZONE!

RIDE ZONE vám každé pondělí od 19 do 20 hodin přinese půlhodinu s hostem ze světa extrémních sportů a půlhodinku nabitou reportážemi, profily, recenzemi nebo pozvánkami na akce. Pořad moderují Lukáš Kosprt a Robin Čumpelík.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).