Hlavní navigace

Do provozu byla spuštěna jedna z nejdražších českých domén Půjčky.cz

[Tisková zpráva] Zájemci o půjčky a hypotéky mají od dnešního dne další možnost, kde získat informace a podávat své žádosti.

Sdílet

Praha, 14. ledna 2007 – Dnešním dnem byla uvedena do provozu jedna z nejdražších domén na českém internetu – www.pujcky.cz. Na této adrese spustila společnost Elephant Orchestra, a.s. informační centrum pro zájemce o půjčky a hypotéky, kde mohou najít potřebné informace. Pro uživatele se tak otevírají nové možnosti jak získat celkový přehled o nabídce finančních produktů na českém trhu nebo také jak zadávat žádosti o půjčky a hypotéky přes internet.

Návštěvníci portálu najdou například velmi přehledné členění půjček podle jednotlivých účelů (na auto, na bydlení, na vybavení domácnosti) nebo mají možnost za pomocí kalkulačky zjistit výši splátek nebo půjčku, kterou si mohou dovolit. Výhodou je široká nabídka produktů na jednom místě a možnost srovnání nabídek několika poskytovatelů.

Doména je provozována ve spolupráci se společnostmi Cetelem a Cofidis, které poskytují služby v oblasti půjček, hypotéky pak zprostředková společnost Sophia Finance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).