Hlavní navigace

Jednička mezi slevovými srovnávači SlevyDnes.cz kupuje konkurenční Slevo.cz

[Tisková zpráva] Největší tuzemský srovnávač hromadných slev, server SlevyDnes.cz, upevňuje svou pozici jedničky na trhu a kupuje jeden z prvních českých slevových agregátorů Slevo.cz. Cenu, za kterou tato významná transakce proběhla, nechce ani jedna ze stran prozradit.

Sdílet

„Tu částku jsme se dohodli blíže nespecifikovat. Akvizice Slevo.cz je důležitým mezníkem ve vývoji společnosti SlevyDnes.cz. Nejenom, že nákupem jednoho z prvních českých slevových agregátorů upevňujeme pozici jedničky v oboru, ale získali jsme díky tomu i velmi zajímavé know-how. To by mělo ještě podpořit už nyní velmi dramatický růst společnosti SlevyDnes.cz,“ komentuje nákup Slevo.cz spolumajitel SlevyDnes.cz Michal Hardyn.

„Vzhledem k tomu, s jakou rychlostí se obor slevových serverů vyvíjí, jsme s přípravou začlenění Slevo.cz začali ještě před vlastním dokončením celé transakce. Uživatelům Slevo.cz nabídneme řadu vylepšení, které nyní připravuje a testuje náš produktový tým. Věříme, že tato akvizice přispěje k našemu hlavnímu cíli, kterým je zkulturnění a profesionalizace slevového trhu,“ dodává Hardyn.

Slevo.cz patří mezi agregátory se stálou skupinou návštěvníků, jen na Facebooku má kolem pěti tisíc fanoušků. Jeho součástí je také web www.specialne­ponuky.sk, díky čemuž SlevyDnes.cz vstupují na velmi zajímavý slovenský trh. „Vstup na slovenský trh pro nás nikdy nebyla priorita. Nicméně data a zkušenosti ze Slovenska nám mohou pomoci při expanzi SlevyDnes.cz na jiné zahraniční trhy, kterou plánujeme realizovat už v nadcházejících měsících,“ vysvětluje Hardyn.

Slevy Dnes.cz jsou z hlediska počtu uživatelů českou jedničkou mezi slevovými agregátory. V současnosti SlevyDnes.cz měsíčně navštíví přes jeden milion návštěvníků. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).