Hlavní navigace

Jednoduchý, praktický a levný privátní cloud na českém trhu je k dispozici

[Tisková zpráva] Služba iPodnik společnosti Biz-One umožňuje zprovoznit podnikovou informatiku během několika hodin

Sdílet

8.3. 2011 – Společnost  Biz-One dovedla koncept cloud computing do praktické a efektivní podoby odpovídající potřebám zákazníků v České republice. Podnik nebo podnikatel vůbec neřeší budování ani nastavování informačních systémů, k podnikání stačí jen vlastní připojení k Internetu, notebook a tiskárna, zbytek zajistí iPodnik. Krátce po podepsání smlouvy je plně funkční vše, co organizace potřebuje – od účetnictví přes správu e-mailů a sdílení dokumentů až vedení obchodního týmu. 

Nedávno představená služba již získala několik desítek zákazníků. „Na začátku lidé nevěří, že to může být tak jednoduché. A když se přesvědčí, že nepřeháníme, jsou nadšení,“ říká obchodní ředitel společnosti Biz-One Petr Pilin. „I proto se nám daří získávat klienty bez jakékoliv reklamy.“

Služba je zvláště vhodná pro nově zakládané firmy a pro rostoucí organizace, a to nejen kvůli rychlosti zprovoznění, ale také proto, že není zapotřebí kupovat softwarové licence. Biz-One využívá technologií firem Microsoft, Stormware a služeb datových center. Pokud to zákazník požaduje, může být rozšířena o software dalších dodavatelů.

Služba má několik verzí  pro podniky různých velikostí, živnostníky a začínající podnikatele, službu je možné nastavit přesně na míru. Dostupná je na internetové adrese www.iPodnik.cz 
  

O společnosti

Společnost BIZ-ONE byla založena v roce 2009 za účelem poskytování profesionálních služeb v oboru informatiky. Jejím hlavním posláním je nahrazování manuální práce všude tam, kde je možné využít výpočetní techniky.