Hlavní navigace

„Jednodušší už to nebude 2“ GS-1524 - Přírůstek do rodiny webově manažovatelných switchů

[Tisková zpráva] Robustně navržený switch s technologiemi „Auto DoS Attack Prevention“ a „Auto VoIP“

Sdílet

Praha: ZyXEL uvádí na českých trh nový gigabitový switch GS-1524 s jednoduchým webovým managementem, který si velmi oblíbili zákazníci u rodiny Fast Ethernetových switchů řady ES-15×x. ZyXEL GS-1524 je 24-portový L2 switch, jehož hlavním benefitem je zmiňovaná jednoduchá konfigurace – tzv.“na 1 klik“. Správa switche přes webové rozhraní je velmi intuitivní, administrátoři přivítají sofistikované technologie, mezi kterými nechybí ani Auto DoS Prevention a Auto VoIP.

„Gigabitová rychlost je dnes standardem a použité switche se nesmí stát úzkým hrdlem sítě v žádném podniku. V mnoha malých a středních firmách ale chybí odborníci s IT znalostmi, kteří by dokázali switch správně nakonfigurovat. Proto nabízíme tyto switche řady ES/GS-15×x, jejichž konfigurace je velmi jednoduchá, přesto nabízí pokročilé funkce,“ dodává ke switchům Martin Bratičák ze společnosti ZyXEL.

Automatická bezpečnost
Aktivace technologie Auto DoS Attack Prevention se u nových switchů provádí jedním kliknutím, přičemž právě tato technologie je obzvláště důležitá pro bezpečnost firemní sítě. DoS útoky patří k nejčastějším typům útoků, které bývají na síťovou infrastrukturu podnikány. Nové switche se těmto typům útokům dokážou ubránit. Navíc se chlubí i dalšími technologiemi, jako je Broadcast Storm Control a 802.1Q VLAN, jsou vybaveny security portem a autentifikací administrátora pro ještě vyšší ochranu.

Hovory bez výpadků
Nové switche myslí i na stále se rozšiřující technologii VoIP. V SMB a SME se tento moderní druh telefonování rychle rozšířil a šetří společnostem náklady, ale řada uživatelů si stěžuje na pokles kvality hovoru, ve srovnání s konvenčními telefony. Switche ZyXEL GS-1524 dokážou udržet výbornou kvalitu hovoru, protože rozpoznávají veškeré příchozí i odchozí pakety a těm hlasovým dávají vyšší prioritu. Díky tomu se pakety nezpožďují a kvalita hovoru zůstává na výborné úrovni. Kromě vyšší priority VoIP paketů nabízejí oba switche čtyři prioritní fronty a nastavit lze i přesné rychlostní limity u vybraných portů. Díky tomu může administrátor optimálně řídit výkonnost sítě a nastavovat QoS podle požadavků firmy.

Dostupnost
Switche ZyXEL GS-1524 jsou dostupné v ČR prostřednictvím distribuční sítě partnerů společnosti ZyXEL. Koncová cena switche ZyXEL GS-1524 je 6 490,– Kč bez DPH.

O společnosti ZyXEL
Společnost ZyXEL byla založena v roce 1989 na Taiwanu a v současnosti je předním dodavatelem kompletních řešení širokopásmových technologií pro telekomunikační společnosti, malé a střední firmy i domácí uživatele. ZyXEL se v rámci svých řešení může pochlubit nejnovějšími a nejmodernějšími síťovými prvky jako Triple Play, Quality of Service (QoS), Network Security a Network Management. Produkty a služby firmy ZyXEL jsou určeny pro firmy i domácí uživatele, kteří si tak mohou užívat vysoce kvalitních a univerzálních multimediálních aplikací v rámci bezpečného a snadno ovladatelného síťového prostředí. Díky společné síle 29 obchodních zastoupení a 3 vývojových center po celém světě se roční příjem firmy ZyXEL v roce 2007 vyšplhal na 480 milionů amerických dolarů. V současné době má firma přes 3.100 zaměstnanců a distributory v 70 zemích, kteří jsou schopni obsáhnout na 150 regionálních trhů.

Pro více informací navštivte: www.zyxel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).