Hlavní navigace

Jen Centrum.cz teď najde ty správné obrázky

[Tisková zpráva] Portál Centrum.cz výrazně zdokonalil svůj obrázkový vyhledávač. Jako jediný z hlavních portálů na českém webu tak uživatelům nabízí vlastní a velmi podrobné vyhledávání.

Sdílet

„Nový vyhledávač obrázků v současné době prohledává více než 20 milionů obrázků z celého české internetu a toto číslo se bude stále zvyšovat“, říká vedoucí projektu Milan Kryl.

Na adrese obrazky.centrum.cz si snadno a rychle najde každý své. Ženy třeba oblíbené filmové hrdiny, u jejichž fotek se mohu zasnít a pomyslet i na svatební šaty. Muže bude nejspíš více lákat luxusní sportovní auto, ve kterém by se mohli projet se spoře oděnou kráskou. Každý si také může najít novou tapetu na plochu svého počítače. A má-li někdo pochybnosti, zda místo jeho letní dovolené je opravdu tak romantické, jak uvádí cestovní kancelář v katalogu, není snazší způsob než si to předem obhlédnout.

Kromě obrázků nabízí Centrum.cz už déle také například jednoduché a přehledné vyhledávaní nových zpráv. Na adrese news.centrum.cz jsou přehledně podle kategorií seřazeny všechny zprávy, které se objeví kdekoli na internetu. Stejně tak nabízí portál porovnání cen mnoha kategorií zboží. Pro nalezení nejvýhodnější nabídky tak není třeba ošoupávat podrážky a plýtvat čas obcházením obchodů, ani těch internetových.

Všechna vyhledávání na Centrum.cz pohání technologie Morfeo. Aby uživatel našel opravdu to, co hledá, prochází tento specialista na vyhledávání více než 108 miliónů webových stránek. To je jednoznačně nejvíce na českém internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).