Hlavní navigace

Jen u ACTIVE 24 získáte vše. Bez rizika!

[Tisková zpráva] Největší poskytovatel webhostingu a registrace internetových domén v České republice, společnost ACTIVE 24 přichází jako první s jedinečnou akcí, nemající na trhu obdoby. Po celý únor si může každý zájemce exkluzivně vyzkoušet bezplatnou nabídku kompletních profesionálních služeb bez závazku další objednávky, navíc na vlastní doméně .INFO, kterou mu k tomuto účelu ACTIVE 24 bezplatně na 1 rok zaregistruje.

Sdílet

„Jen u nás nezaplatíte nic. Zaregistrujeme Vám doménu dle vlastního výběru, vytvoříme prostor pro WWW stránky, zprovozníme Váš email a nebudeme za to nic chtít. 3 měsíce můžete zkoušet, jaké je to mít vlastní on-line prezentaci. Teprve až si vyzkoušíte, že vše funguje jak má, rozhodnete se, zda budete chtít pokračovat. Doména zdarma Vám samozřejmě zůstane“ říká Ing. Karel Umlauf, výkonný ředitel ACTIVE 24.

„Akce je určena pro všechny zákazníky, kteří jsou unaveni z neustálých spamů a virů ve svém freemailu, z nesrozumitelné adresy webových stránek jejich společnosti nebo postrádající kvalitní nonstop zákaznickou podporu“ doplňuje Libor Kopecký, obchodní ředitel ACTIVE 24.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).